Home

Dependent Clasa a doua vis u cluj cupa romaniei in termeni de vertical termen limita

CUPA ROMÂNIEI BETANO | Prima etapă din faza grupelor s-a încheiat cu  derby-ul dintre „U” Cluj și CFR Cluj! | Federația Română de Fotbal
CUPA ROMÂNIEI BETANO | Prima etapă din faza grupelor s-a încheiat cu derby-ul dintre „U” Cluj și CFR Cluj! | Federația Română de Fotbal

Derby de foc în Cupa României! „U” debutează pe teren propriu cu CFR Cluj -  Ştiri de Cluj
Derby de foc în Cupa României! „U” debutează pe teren propriu cu CFR Cluj - Ştiri de Cluj

Calificare decisă la golaveraj în Grupa C: CFR Cluj și U Cluj merg în  sferturile Cupa României Betano
Calificare decisă la golaveraj în Grupa C: CFR Cluj și U Cluj merg în sferturile Cupa României Betano

U Cluj și-a aflat adversara din Cupa României. Șansă importantă de a ajunge  în semifinale | www.actualdecluj.ro
U Cluj și-a aflat adversara din Cupa României. Șansă importantă de a ajunge în semifinale | www.actualdecluj.ro

U Cluj a făcut un ANUNȚ IMPORTANT pentru meciul cu CFR Cluj, din Cupa  României - Ştiri de Cluj
U Cluj a făcut un ANUNȚ IMPORTANT pentru meciul cu CFR Cluj, din Cupa României - Ştiri de Cluj

U Cluj - FCSB Steaua 2015 Final Cup of Romaniei - National Sport Arena,  Bucuresti - YouTube
U Cluj - FCSB Steaua 2015 Final Cup of Romaniei - National Sport Arena, Bucuresti - YouTube

U Cluj si CFR Cluj elimina Rapid si Farul in Cupa Romaniei si se califica  mai departe. - E fain la Cluj!
U Cluj si CFR Cluj elimina Rapid si Farul in Cupa Romaniei si se califica mai departe. - E fain la Cluj!

FC Universitatea Cluj - FC CFR Cluj 1907 - Cupa Romaniei

"Vor schimba toată echipa". După "examenul" cu CFR, din Cupă, 'U' Cluj  întâlnește din nou campioana în Liga 1
"Vor schimba toată echipa". După "examenul" cu CFR, din Cupă, 'U' Cluj întâlnește din nou campioana în Liga 1

U CLUJ - FCSB 0-1 | Calificarea lui Vlad! FCSB se califica in sferturi dupa  o evolutie MAGICA a tanarului portar! Hora a marcat singurul gol, Tanase a  ratat penalty! | Sport.ro
U CLUJ - FCSB 0-1 | Calificarea lui Vlad! FCSB se califica in sferturi dupa o evolutie MAGICA a tanarului portar! Hora a marcat singurul gol, Tanase a ratat penalty! | Sport.ro

Video | ”U” Cluj - Rapid 0-0. Elevii lui Adi Mutu, eliminați din Cupa  României. Cartonaș roșu pentru Vojtus
Video | ”U” Cluj - Rapid 0-0. Elevii lui Adi Mutu, eliminați din Cupa României. Cartonaș roșu pentru Vojtus

U" Cluj, eliminată din Cupa României după un meci de luptă cu FCSB! 13.000  de spectatori pe Cluj Arena -
U" Cluj, eliminată din Cupa României după un meci de luptă cu FCSB! 13.000 de spectatori pe Cluj Arena -

Cupa României: Rezervele CFR-ului, remiză în derbiul cu Universitatea Cluj  - HotNews.ro
Cupa României: Rezervele CFR-ului, remiză în derbiul cu Universitatea Cluj - HotNews.ro

Video | Concordia Chiajna – U Cluj 0-2. Ardelenii, calificați în grupele Cupei  României
Video | Concordia Chiajna – U Cluj 0-2. Ardelenii, calificați în grupele Cupei României

U" Cluj - CFR 4-2. Cristocea a adus calificarea în finala Cupei României,  după loviturile de departajare
U" Cluj - CFR 4-2. Cristocea a adus calificarea în finala Cupei României, după loviturile de departajare

U” Cluj a zdrobit Sănătatea Cluj, dar Erik Lincar a surprins: ”Sincer, de  la Cupa României nu îmi doresc nimic.” Anunț important despre revenirea pe  Cluj Arena | Liga 2
U” Cluj a zdrobit Sănătatea Cluj, dar Erik Lincar a surprins: ”Sincer, de la Cupa României nu îmi doresc nimic.” Anunț important despre revenirea pe Cluj Arena | Liga 2

FC Universitatea Cluj - Wikipedia

UTA Arad, pusă la respect de "U" Cluj și eliminată din Cupa României!  "Studenții" s-au calificat en fanfare în sferturi -
UTA Arad, pusă la respect de "U" Cluj și eliminată din Cupa României! "Studenții" s-au calificat en fanfare în sferturi -

U” Cluj a pierdut finala Cupei României după un joc dezastruos! „Șepcile  roșii” au făcut show în tribune! | eClujeanul - Din culisele orașului tău
U” Cluj a pierdut finala Cupei României după un joc dezastruos! „Șepcile roșii” au făcut show în tribune! | eClujeanul - Din culisele orașului tău

U Cluj - Rapid 0-0, în etapa 3 din grupelor Cupei României Betano. Remiză  câștigătoare pentru „șepcile roșii”.Video - Fanatik.ro
U Cluj - Rapid 0-0, în etapa 3 din grupelor Cupei României Betano. Remiză câștigătoare pentru „șepcile roșii”.Video - Fanatik.ro

Concordia Chiajna, eliminată din Cupa României de ”U” Cluj

U Cluj - CFR Cluj 1-1, în etapa 1 din grupele Cupei României Betano. Doar  egal în derby-ul Ardealului. Video - Fanatik.ro
U Cluj - CFR Cluj 1-1, în etapa 1 din grupele Cupei României Betano. Doar egal în derby-ul Ardealului. Video - Fanatik.ro