Home

George Bernard comandant de vas Sanders turneul de la san jose piramidă Semnal Vă rugăm să vizionați

Daria Kasatkina a triumfat la San Jose și a făcut gesturi intime cu iubita

UPDATE - Mihaela Buzărnescu a câştigat primul... | News.ro

Jucătoarea care s-a declarat lesbiană revine în Top 10 WTA, după titlul  câștigat la San Jose
Jucătoarea care s-a declarat lesbiană revine în Top 10 WTA, după titlul câștigat la San Jose

Tenis: Rusoaica Daria Kasatkina a câştigat turneul de la San Jose |  replicaonline.ro
Tenis: Rusoaica Daria Kasatkina a câştigat turneul de la San Jose | replicaonline.ro

Mihaela Buzărnescu, în finala turneului de la San Jose | Digi24

WTA San Jose: Daria Kasatkina a cucerit titlul după un meci maraton -  HotNews.ro
WTA San Jose: Daria Kasatkina a cucerit titlul după un meci maraton - HotNews.ro

Mihaela Buzărnescu a câștigat primul titlu WTA din carieră. Miki a învins-o  pe Maria Sakkari, în finala turneului de la San Jose / VIDEO
Mihaela Buzărnescu a câștigat primul titlu WTA din carieră. Miki a învins-o pe Maria Sakkari, în finala turneului de la San Jose / VIDEO

Tenis: Shelby Rogers (SUA) şi Daria Kasatkina (Rusia), în finala de la San  Jose (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Shelby Rogers (SUA) şi Daria Kasatkina (Rusia), în finala de la San Jose (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Tenis: Rusoaica Daria Kasatkina a câştigat turneul de la San Jose (WTA) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Rusoaica Daria Kasatkina a câştigat turneul de la San Jose (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Danielle Collins a câştigat turneul WTA 500 de la San Jose

Mihaela Buzărnescu a câștigat turneul de la San Jose și urcă pe locul 20  WTA | Ziarul Curentul
Mihaela Buzărnescu a câștigat turneul de la San Jose și urcă pe locul 20 WTA | Ziarul Curentul

Mihaela Buzărnescu are un culoar infernal la San Jose, turneu pe care l-a  câștigat în 2018! Poate ieși din top 100 WTA
Mihaela Buzărnescu are un culoar infernal la San Jose, turneu pe care l-a câștigat în 2018! Poate ieși din top 100 WTA

Naomi Osaka a șocat internetul cu o postare pe care a șters-o imediat!  Mesajul incredibil transmis de niponă - Eurosport
Naomi Osaka a șocat internetul cu o postare pe care a șters-o imediat! Mesajul incredibil transmis de niponă - Eurosport

Bianca Andreescu, eliminată încă din primul tur de la WTA San Jose /  Programul optimilor - HotNews.ro
Bianca Andreescu, eliminată încă din primul tur de la WTA San Jose / Programul optimilor - HotNews.ro

Video | Turneul de la San Jose a debutat spectaculos! Navarro, calificare  fără emoții
Video | Turneul de la San Jose a debutat spectaculos! Navarro, calificare fără emoții

Elena Rybakina, campioana de la Wimbledon 2022, învinsă în prima rundă la  WTA San Jose - HotNews.ro
Elena Rybakina, campioana de la Wimbledon 2022, învinsă în prima rundă la WTA San Jose - HotNews.ro

Turneul de tenis de la San Jose - Wikipedia

Muguruza, principala favorită, s-a retras din turneul de la San Jose

Dezastru pentru Mihaela Buzărnescu. Românca iese din top 100 WTA, după  înfrângerea din primul tur de la San Jose
Dezastru pentru Mihaela Buzărnescu. Românca iese din top 100 WTA, după înfrângerea din primul tur de la San Jose

Mubadala Silicon Valley Classic - tenisdecamp.ro

Șoc pentru Sorana Cîrstea la sosirea în Australia. Românca a primit o veste  proastă înainte de turneul de la Adelaide - Playsport
Șoc pentru Sorana Cîrstea la sosirea în Australia. Românca a primit o veste proastă înainte de turneul de la Adelaide - Playsport

Mihaela Buzărnescu, pe aceeași listă a campioanelor la WTA San Jose cu  Serena Williams, Kim Clijsters, Martina Navratilova, Martina Hingis sau  Monica Seles – Tenis, tenis, tenis
Mihaela Buzărnescu, pe aceeași listă a campioanelor la WTA San Jose cu Serena Williams, Kim Clijsters, Martina Navratilova, Martina Hingis sau Monica Seles – Tenis, tenis, tenis

Dezvăluirile au eliberat-o. Kasatkina, cea mai bună clasare din carieră,  după o săptămână în care rușii au făcut legea - Eurosport
Dezvăluirile au eliberat-o. Kasatkina, cea mai bună clasare din carieră, după o săptămână în care rușii au făcut legea - Eurosport

San Jose 2022: Draws, dates, prize money and everything you need to know