Home

Clancy Mătuşă țesut dunarea calarasi cupa romaniei Materialism râu Orașul Partina

Dunărea Călărași a pierdut cu Dinamo, dar și-a egalat cea mai mare  performanță din Cupa României! Cristian Pustai știe unde s-a făcut  diferența și explică de ce a schimbat portarul la pauză
Dunărea Călărași a pierdut cu Dinamo, dar și-a egalat cea mai mare performanță din Cupa României! Cristian Pustai știe unde s-a făcut diferența și explică de ce a schimbat portarul la pauză

FC Rapid Bucuresti - Dunarea Calarasi - Cupa Romaniei

gol-adrian-ghinea-unirea-slobozia-dunarea-calarasi-cupa-romaniei -  InfoIalomita.ro - Știri actuale din județul Ialomița
gol-adrian-ghinea-unirea-slobozia-dunarea-calarasi-cupa-romaniei - InfoIalomita.ro - Știri actuale din județul Ialomița

România - AFC Dunărea 2005 Călăraşi - Rezultate, program, echipă,  statistici, foto, video şi ştiri - Soccerway
România - AFC Dunărea 2005 Călăraşi - Rezultate, program, echipă, statistici, foto, video şi ştiri - Soccerway

Cupa României T3 | Dunărea Călăraşi – Unirea Slobozia, miercuri, 14  septembrie, ora 16.30
Cupa României T3 | Dunărea Călăraşi – Unirea Slobozia, miercuri, 14 septembrie, ora 16.30

CUPA ROMÂNIEI | FC Buzău - Dunărea Călărași 3-0. Elevii lui Pustai  avansează în sferturile competiției K.O. | Sport.ro
CUPA ROMÂNIEI | FC Buzău - Dunărea Călărași 3-0. Elevii lui Pustai avansează în sferturile competiției K.O. | Sport.ro

FC BUZAU-DUNAREA CALARASI, CUPA ROMANIEI (28.10.2021)

AJF Calarasi | Dunarea Ciocanesti a castigat Cupa Romaniei - faza judeteana  | Calarasi | Ziare.com
AJF Calarasi | Dunarea Ciocanesti a castigat Cupa Romaniei - faza judeteana | Calarasi | Ziare.com

FC Buzău - Dunărea Călăraşi 3-0. Cristi Pustai și-a distrus fosta echipă -  Antena Sport
FC Buzău - Dunărea Călăraşi 3-0. Cristi Pustai și-a distrus fosta echipă - Antena Sport

Bilete la Astra Giurgiu - Dunarea Calarasi | Eventbook

Fotbal: Chindia, FC Hermannstadt, Poli Timişoara şi Dunărea Călăraşi,  calificate în optimile Cupei României | replicaonline.ro
Fotbal: Chindia, FC Hermannstadt, Poli Timişoara şi Dunărea Călăraşi, calificate în optimile Cupei României | replicaonline.ro

Cupa României: CSM Slatina - Dunărea Călăraşi 1-2 - Gazeta Oltului

Video | FC Buzău - Dunărea Călărași 3-0. Gazdele au făcut spectacol și s-au  calificat în sferturile Cupei României
Video | FC Buzău - Dunărea Călărași 3-0. Gazdele au făcut spectacol și s-au calificat în sferturile Cupei României

Surpriza la Calarasi! Dobrosavlevici inscrie golul doi! Dunarea Calarasi -  FCSB! Cupa Romaniei - YouTube
Surpriza la Calarasi! Dobrosavlevici inscrie golul doi! Dunarea Calarasi - FCSB! Cupa Romaniei - YouTube

Cupa Romaniei - Betano | Turul 2: Inainte Modelu - Dunarea, marti, 30  august, ora 17.30. Agricola va juca miercuri | Calarasi | Ziare.com
Cupa Romaniei - Betano | Turul 2: Inainte Modelu - Dunarea, marti, 30 august, ora 17.30. Agricola va juca miercuri | Calarasi | Ziare.com

Doar de arbitru nu mai fusese faultat Fabbrini! :) Faza meciului dintre Dunarea  Calarasi si Dinamo l-a avut protagonist pe centralul Gaman! Ce a putut sa  faca | Sport.ro
Doar de arbitru nu mai fusese faultat Fabbrini! :) Faza meciului dintre Dunarea Calarasi si Dinamo l-a avut protagonist pe centralul Gaman! Ce a putut sa faca | Sport.ro

Dunărea Călăraşi s-a calificat în optimile Cupei României în urma victoriei  obţinute cu CSM Slatina - Observator de Calarasi
Dunărea Călăraşi s-a calificat în optimile Cupei României în urma victoriei obţinute cu CSM Slatina - Observator de Calarasi

FC Buzău - Dunărea Călărași. Gol dubios în Cupa României: a lăsat mingea să  intre în poartă!
FC Buzău - Dunărea Călărași. Gol dubios în Cupa României: a lăsat mingea să intre în poartă!

DUNĂREA CĂLĂRAȘI - FCSB 2-1 // FOTO + VIDEO Adio, granzi! FCSB pierde cu  Dunărea Călărași și părăsește împreună cu Dinamo Cupa României
DUNĂREA CĂLĂRAȘI - FCSB 2-1 // FOTO + VIDEO Adio, granzi! FCSB pierde cu Dunărea Călărași și părăsește împreună cu Dinamo Cupa României

VIDEO | FC Buzău - Dunărea Călăraşi 3-0. Gazdele îşi continuă, fără  probleme, drumul în Cupa României
VIDEO | FC Buzău - Dunărea Călăraşi 3-0. Gazdele îşi continuă, fără probleme, drumul în Cupa României

Dunărea Călărași a pierdut cu Dinamo, dar și-a egalat cea mai mare  performanță din Cupa
Dunărea Călărași a pierdut cu Dinamo, dar și-a egalat cea mai mare performanță din Cupa

Dunărea Călărași a cucerit Cupa României la futsal! | Federația Română de  Fotbal
Dunărea Călărași a cucerit Cupa României la futsal! | Federația Română de Fotbal

EXCLUSIV | Turris Oltul a înștiințat în mod oficial Dunărea Călărași că nu  se prezintă la
EXCLUSIV | Turris Oltul a înștiințat în mod oficial Dunărea Călărași că nu se prezintă la

Dunărea Călăraşi a reușit doar golul de onoare cu Dinamo, deși a avut un  început de meci cu multe ocazii. Echipa lui Cristian Pustai părăsește și ea Cupa  României | Liga 2
Dunărea Călăraşi a reușit doar golul de onoare cu Dinamo, deși a avut un început de meci cu multe ocazii. Echipa lui Cristian Pustai părăsește și ea Cupa României | Liga 2

Cupa României: CSC Sânmartin – Dunărea Călărași – Bihorpenet