Home

țărănește partid Freca cupa portugaliei rezultate amestec intenţie CocaCola

Ricardinho explică care sunt șansele Portugaliei la Cupa Mondială

Serbia se califică spectaculos la Cupa Mondială din 2022. Portugalia, doar  baraj. Toate rezultatele zilei, din preliminarii
Serbia se califică spectaculos la Cupa Mondială din 2022. Portugalia, doar baraj. Toate rezultatele zilei, din preliminarii

Vești proaste pentru Portugalia! Lusitanii, fără un jucător important  înainte de optimile Cupei Mondiale - Eurosport
Vești proaste pentru Portugalia! Lusitanii, fără un jucător important înainte de optimile Cupei Mondiale - Eurosport

FC Porto a câştigat Cupa Ligii Portugaliei pentru prima oară în istoria sa

Continuă problemele pentru Portugalia în drumul spre Qatar! Pepe are  Covid-19 și va rata barajul cu Turcia + Alte patru absențe importante  pentru portughezi
Continuă problemele pentru Portugalia în drumul spre Qatar! Pepe are Covid-19 și va rata barajul cu Turcia + Alte patru absențe importante pentru portughezi

Lionel Messi nu a fost impresionat de Portugalia la Cupa Mondială! Ce  echipe a menţionat starul Argentinei
Lionel Messi nu a fost impresionat de Portugalia la Cupa Mondială! Ce echipe a menţionat starul Argentinei

Scoruri live Portugalia, rezultate și program meciuri | Handbal, Europa

VIDEO ǀ Alex Dobre a marcat pentru Famalicao în Cupa Portugaliei

UEFA Nations League | Victorii pentru Spania și Portugalia. Bulgaria, egal  în Gibraltar. Rezultate și clasamente | Sport.ro
UEFA Nations League | Victorii pentru Spania și Portugalia. Bulgaria, egal în Gibraltar. Rezultate și clasamente | Sport.ro

Portugalia - Elveţia 6-1. Lusitanii şi-au distrus adversarii! Maroc -  Spania 0-0 (3-0 după penalty-uri)! Se ştiu toate echipele calificate în  sferturile Cupei Mondiale
Portugalia - Elveţia 6-1. Lusitanii şi-au distrus adversarii! Maroc - Spania 0-0 (3-0 după penalty-uri)! Se ştiu toate echipele calificate în sferturile Cupei Mondiale

Șoc în Portugalia! Ronaldo, la baraj după un gol în ultimele minute!  Rezultatele serii în Europa - Eurosport
Șoc în Portugalia! Ronaldo, la baraj după un gol în ultimele minute! Rezultatele serii în Europa - Eurosport

Debut cu victorie pentru Portugalia în Qatar! Cristiano Ronaldo a scris  istorie în succesul cu Ghana - Eurosport
Debut cu victorie pentru Portugalia în Qatar! Cristiano Ronaldo a scris istorie în succesul cu Ghana - Eurosport

FC Porto a reuşit eventul în Portugalia. Victorie în faţa rivalei Benfica  în finala Cupei
FC Porto a reuşit eventul în Portugalia. Victorie în faţa rivalei Benfica în finala Cupei

Portugalia, calificată matematic în optimile Cupei Mondiale după victoria  în fața Uruguayului! Fernandes, omul meciului - Eurosport
Portugalia, calificată matematic în optimile Cupei Mondiale după victoria în fața Uruguayului! Fernandes, omul meciului - Eurosport

Cupa Mondială | Portugalia - Uruguay 2-0. Bruno Fernandes îi califică pe  lusitani în optimi. Acolo este şi Brazilia. Spectacol în Camerun - Serbia  şi Coreea de Sud - Ghana
Cupa Mondială | Portugalia - Uruguay 2-0. Bruno Fernandes îi califică pe lusitani în optimi. Acolo este şi Brazilia. Spectacol în Camerun - Serbia şi Coreea de Sud - Ghana

Rezultate Cupa Portugaliei, Taça de Portugal - scoruri Fotbal Portugalia -  Flashscore.ro
Rezultate Cupa Portugaliei, Taça de Portugal - scoruri Fotbal Portugalia - Flashscore.ro

cupa portugaliei - Citeste toate articolele despre cupa portugaliei

Surpriză uriașă în sferturi la Cupa Mondială! Portugalia, eliminată de  Maroc! Ronaldo, în lacrimi - Eurosport
Surpriză uriașă în sferturi la Cupa Mondială! Portugalia, eliminată de Maroc! Ronaldo, în lacrimi - Eurosport

Rezultatele înregistrate joi la Cupa Mondială: Portugalia a trăit periculos  cu Ghana, Brazilia a făcut spectacol cu Serbia - spotmedia.ro
Rezultatele înregistrate joi la Cupa Mondială: Portugalia a trăit periculos cu Ghana, Brazilia a făcut spectacol cu Serbia - spotmedia.ro