Home

Imagina Andrew Halliday Girafă cupa carpati Viciu baie Măduvă

România - Austria 32-32, la Trofeul Carpați de handbal feminin

Trofeul Carpati

România s-a clasat pe locul 3 la Trofeul Carpaţi, după 33-25 cu Algeria -  Sport Alert
România s-a clasat pe locul 3 la Trofeul Carpaţi, după 33-25 cu Algeria - Sport Alert

Schimbare în sport! Competiția de tradiție din handbalul românesc, „Trofeul  Carpați”, devine “Trofeul Carpați Niro” – Infofinanciar
Schimbare în sport! Competiția de tradiție din handbalul românesc, „Trofeul Carpați”, devine “Trofeul Carpați Niro” – Infofinanciar

România bate Spania și câștigă Trofeul Carpați la Bistrița! Cine sunt  sportivele care s-au remarcat - Eurosport
România bate Spania și câștigă Trofeul Carpați la Bistrița! Cine sunt sportivele care s-au remarcat - Eurosport

Trofeul Carpati de la Oradea: Romania a invins Algeria si a incheiat...

Vineri Handbal Feminin - Trofeul Carpati - 31 mai 2019

Cupa Carpați”- concurs de schi organizat de CS Carpați Sinaia și  sponsorizat de Arnia Software și TechTalent Software, va avea loc pe 2  aprilie 2023
Cupa Carpați”- concurs de schi organizat de CS Carpați Sinaia și sponsorizat de Arnia Software și TechTalent Software, va avea loc pe 2 aprilie 2023

Trofeul Carpați la handbal masculin. Naționala Egiptului a câștigat trofeul.  România a încheiat pentru locul 3 - Fanatik.ro
Trofeul Carpați la handbal masculin. Naționala Egiptului a câștigat trofeul. România a încheiat pentru locul 3 - Fanatik.ro

Trofeul Carpati 2022 de la Oradea va avea loc in zilele 28 si 29 decembrie

Handbal masculin: România s-a clasat pe locul 3 la Trofeul Carpaţi, după  33-25 cu Algeria | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal masculin: România s-a clasat pe locul 3 la Trofeul Carpaţi, după 33-25 cu Algeria | AGERPRES • Actualizează lumea.

Trofeul Carpaţi reunește selecţionatele masculine de handbal ale României,  Egiptului, Algeriei şi Slovaciei – Gazeta de Navodari
Trofeul Carpaţi reunește selecţionatele masculine de handbal ale României, Egiptului, Algeriei şi Slovaciei – Gazeta de Navodari

trofeul carpati junioare 2023 – Handbal Mania

trofeul carpati 2022 – Handbal Mania

România a pierdut primul meci de la Trofeul Carpați, 30-31 contra Slovaciei

România şi-a aflat adversarele de la Trofeul Carpaţi 2022

handbal
handbal

România, doar pe locul al treilea la Trofeul Carpaţi după victoria cu  Algeria! Finala se joacă între Egipt şi Slovacia
România, doar pe locul al treilea la Trofeul Carpaţi după victoria cu Algeria! Finala se joacă între Egipt şi Slovacia

Handbal masculin: Naţionala Egiptului a... | News.ro

Nationala Romaniei castiga ”Trofeul Carpati” la Bistrita, dupa o victorie  dramatica in fata Spaniei
Nationala Romaniei castiga ”Trofeul Carpati” la Bistrita, dupa o victorie dramatica in fata Spaniei

Handbal masculin, Trofeul Carpaţi: România, înfrângere cu Slovacia în  primul meci
Handbal masculin, Trofeul Carpaţi: România, înfrângere cu Slovacia în primul meci

Trofeul Carpati. Un egal obtinut in ultimele secunde de Romania, in fata  Austriei | Bistrita | Ziare.com
Trofeul Carpati. Un egal obtinut in ultimele secunde de Romania, in fata Austriei | Bistrita | Ziare.com