Home

reziduu Magnetic Reţinere cu ce scor sa terminat meciul aseara Unchiul sau domnul eu insumi Evaluare

România - Muntenegru 0-3. Înfrângere rușinoasă pe teren propriu, în Liga  Naţiunilor la fotbal. Suporterii i-au cerut demisia lui Edi Iordănescu |  Observatornews.ro
România - Muntenegru 0-3. Înfrângere rușinoasă pe teren propriu, în Liga Naţiunilor la fotbal. Suporterii i-au cerut demisia lui Edi Iordănescu | Observatornews.ro

Nu cred că mai e cazul să vorbesc despre aceste două finale" Ce a postat  Marica pe internet după meciul cu Elche
Nu cred că mai e cazul să vorbesc despre aceste două finale" Ce a postat Marica pe internet după meciul cu Elche

Argentina s-a calificat în sferturi la Campionatul Mondial de fotbal după  ce a învins Australia cu scorul de 2-1 - Stirileprotv.ro
Argentina s-a calificat în sferturi la Campionatul Mondial de fotbal după ce a învins Australia cu scorul de 2-1 - Stirileprotv.ro

Steaua a învățat scorul de 6-0

Finlanda - România 1-1 în Liga Națiunilor. Mai buni, dar rămânem ultimii în  grupă!
Finlanda - România 1-1 în Liga Națiunilor. Mai buni, dar rămânem ultimii în grupă!

FCSB - FC Voluntari 4-0. Roș-albaștrii, la 5 puncte de CFR Cluj!

Meci thriller la Cluj! S-a stins nocturna și meciul a fost întrerupt 40 de  minute - Eurosport
Meci thriller la Cluj! S-a stins nocturna și meciul a fost întrerupt 40 de minute - Eurosport

Argentina - Australia 2-1, în optimile Campionatului Mondial de fotbal. Leo  Messi, magistral la meciul 1.000
Argentina - Australia 2-1, în optimile Campionatului Mondial de fotbal. Leo Messi, magistral la meciul 1.000

Germania-România, scor 30-9, în al doilea meci amical

Meci nebun în Spania. Atletico Madrid avea 3-1 în minutul 90. Ireal cum  s-au desfășurat ultimele minute - Playsport
Meci nebun în Spania. Atletico Madrid avea 3-1 în minutul 90. Ireal cum s-au desfășurat ultimele minute - Playsport

România - Muntenegru 0-3. Umilință! S-a terminat meciul de coșmar al  tricolorilor în Giulești. Mugosa, hat-trick | Sport.ro
România - Muntenegru 0-3. Umilință! S-a terminat meciul de coșmar al tricolorilor în Giulești. Mugosa, hat-trick | Sport.ro

Liga 1 - rezultate, stiri, clasament Liga 1, program, meciuri Liga 1,  scoruri - Digi Sport
Liga 1 - rezultate, stiri, clasament Liga 1, program, meciuri Liga 1, scoruri - Digi Sport

Scoruri live România, rezultate și program meciuri | Fotbal, Europa

U” Cluj - Dunărea Călăraşi pune punct sezonului regular de Liga 2

FCSB - CS Universitatea Craiova 1-1, la debutul în play-off-ul din Liga 1!  Hagi și Petrescu sărbătoresc
FCSB - CS Universitatea Craiova 1-1, la debutul în play-off-ul din Liga 1! Hagi și Petrescu sărbătoresc

Rapid a deraiat în fața propriilor fani, în meciul cu Hermannstadt. Gol  anulat și penalty ratat pentru trupa lui Mutu - Eurosport
Rapid a deraiat în fața propriilor fani, în meciul cu Hermannstadt. Gol anulat și penalty ratat pentru trupa lui Mutu - Eurosport

FCSB pierde dureros meciul cu West Ham, scor 3-1! Roș-albaștrii au făcut o  partidă bună la Londra - Eurosport
FCSB pierde dureros meciul cu West Ham, scor 3-1! Roș-albaștrii au făcut o partidă bună la Londra - Eurosport

Scoruri live FCSB, rezultate și program meciuri, Sepsi - FCSB live |  Fotbal, România
Scoruri live FCSB, rezultate și program meciuri, Sepsi - FCSB live | Fotbal, România

CFR 1907 | Știri

România nu a găsit golul contra Islandei, dar continuăm să sperăm! Singurul  scenariu în care mai ajungem la baraj - Eurosport
România nu a găsit golul contra Islandei, dar continuăm să sperăm! Singurul scenariu în care mai ajungem la baraj - Eurosport

O nouă greșeală de arbitraj care poate influența lupta pentru titlu. CFR  Cluj a deschis scorul din ofsaid în meciul cu Universitatea Craiova -  IMPACT.ro
O nouă greșeală de arbitraj care poate influența lupta pentru titlu. CFR Cluj a deschis scorul din ofsaid în meciul cu Universitatea Craiova - IMPACT.ro

România - Bosnia 4-1 în Liga Națiunilor! „Tricolorii” retrogradează în Liga  C
România - Bosnia 4-1 în Liga Națiunilor! „Tricolorii” retrogradează în Liga C

FCSB - West Ham 0-3. Cu rezervele, englezii au avut peste 10 ocazii și s-au  calificat cu 6 victorii din 6 meciuri
FCSB - West Ham 0-3. Cu rezervele, englezii au avut peste 10 ocazii și s-au calificat cu 6 victorii din 6 meciuri

Video | FCSB - Sepsi 1-0. Gazdele încheie pe 3 sezonul regulat, iar  covăsnenii află dacă prind play-off-ul în rejucarea cu U Craiova 1948
Video | FCSB - Sepsi 1-0. Gazdele încheie pe 3 sezonul regulat, iar covăsnenii află dacă prind play-off-ul în rejucarea cu U Craiova 1948

Situație incredibilă în derby-ul Siciliei! Palermo a avut numai 12  jucători. Cât s-a terminat meciul - Eurosport
Situație incredibilă în derby-ul Siciliei! Palermo a avut numai 12 jucători. Cât s-a terminat meciul - Eurosport