Home

bunică Han corn cs universitatea craiova voluntari Refăcut compensa metric

MM şi Zotta au pus "lupa" pe meciul Voluntari - Craiova 3-1: "Surpriză  mare". Laude pentru echipa lui "Ciobi" şi minusul oltenilor | EXCLUSIV
MM şi Zotta au pus "lupa" pe meciul Voluntari - Craiova 3-1: "Surpriză mare". Laude pentru echipa lui "Ciobi" şi minusul oltenilor | EXCLUSIV

FC U Craiova 1948 - FC Voluntari. Driblingurile lui Yassine Bahassa -  Avancronică - LPF
FC U Craiova 1948 - FC Voluntari. Driblingurile lui Yassine Bahassa - Avancronică - LPF

FC U Craiova 1948 - FC Voluntari 0-2. Oltenii, cinci meciuri fără victorie  în Liga 1!
FC U Craiova 1948 - FC Voluntari 0-2. Oltenii, cinci meciuri fără victorie în Liga 1!

CSU Craiova - Voluntari 1-1. Fază încâlcită pentru Istvan Kovacs

Superliga | Etapa 11: FC Voluntari - FC U Craiova, astăzi, ora 18.00

FC U. Craiova 1948 - FC Voluntari 0-2. Echipa lui Liviu Ciobotariu revine  pe locul 3 în Liga 1. Trică, în continuare fără victorie în noul mandat -  Playsport
FC U. Craiova 1948 - FC Voluntari 0-2. Echipa lui Liviu Ciobotariu revine pe locul 3 în Liga 1. Trică, în continuare fără victorie în noul mandat - Playsport

FC Voluntari - Universitatea Craiova, Live Video Online de la 20:30

Universitatea Craiova și Elvir Koljic, la ora adevărului. FC Voluntari,  adversarul ideal
Universitatea Craiova și Elvir Koljic, la ora adevărului. FC Voluntari, adversarul ideal

Fotbal Club Universitatea 1948 | Site-ul oficial al FC Universitatea 1948

Universitatea Craiova - FC Voluntari 3-0 | Oltenii fac o repriză secundă de  vis și se impun la scor de neprezentare | Sport.ro
Universitatea Craiova - FC Voluntari 3-0 | Oltenii fac o repriză secundă de vis și se impun la scor de neprezentare | Sport.ro

REZUMAT | Voluntari - FC U Craiova 1-0. A cincea înfrângere pentru Croitoru  la Craiova - YouTube
REZUMAT | Voluntari - FC U Craiova 1-0. A cincea înfrângere pentru Croitoru la Craiova - YouTube

Universitatea Craiova - FC Voluntari 1-0. Oltenii se impun cu greu și ajung  la trei puncte în spatele liderului CFR Cluj | Sport.ro
Universitatea Craiova - FC Voluntari 1-0. Oltenii se impun cu greu și ajung la trei puncte în spatele liderului CFR Cluj | Sport.ro

FC Voluntari - Universitatea Craiova 1-0. Oltenii rămân fără victorie în  deplasare în 2023!
FC Voluntari - Universitatea Craiova 1-0. Oltenii rămân fără victorie în deplasare în 2023!

CS U Craiova, de nerecunoscut în Liga 1! Egal obţinut pe final cu FC  Voluntari
CS U Craiova, de nerecunoscut în Liga 1! Egal obţinut pe final cu FC Voluntari

Liga 1: Ionuț Vînă o salvează pe Craiova de la înfrângere | FC Voluntari - Universitatea  Craiova 1-1 - Sportul Doljean
Liga 1: Ionuț Vînă o salvează pe Craiova de la înfrângere | FC Voluntari - Universitatea Craiova 1-1 - Sportul Doljean

Oltenii chiar vor titlul: show cu Băluță, Bancu și Ivan! CS U Craiova - FC  Voluntari 5-0
Oltenii chiar vor titlul: show cu Băluță, Bancu și Ivan! CS U Craiova - FC Voluntari 5-0

FC Voluntari - Universitatea Craiova, Live Video Online în Superliga

VIDEO | FC Voluntari - CSU Craiova 1-0. Ilfovenii au obţinut prima victorie  din 2023. Raţă a dat lovitura
VIDEO | FC Voluntari - CSU Craiova 1-0. Ilfovenii au obţinut prima victorie din 2023. Raţă a dat lovitura

VIDEO | FC U Craiova 1948 2-1 FC Voluntari. Oltenii revin după pauză şi  încă mai speră la play-off
VIDEO | FC U Craiova 1948 2-1 FC Voluntari. Oltenii revin după pauză şi încă mai speră la play-off

Meci cu scandal între CS U Craiova și FC Voluntari, scor 1-0. Penalty  acordat, apoi anulat
Meci cu scandal între CS U Craiova și FC Voluntari, scor 1-0. Penalty acordat, apoi anulat