Home

liliac Orice Autorizare craiova dinamo cupa romaniei metropolitan a învârti Dalset

Dinamo - FC U Craiova 1948 0-0, în etapa 1 din Cupa României Betano.  „Câinii” i-au ținut în șah pe olteni la Giurgiu. Video - Fanatik.ro
Dinamo - FC U Craiova 1948 0-0, în etapa 1 din Cupa României Betano. „Câinii” i-au ținut în șah pe olteni la Giurgiu. Video - Fanatik.ro

REZUMAT | Dinamo - FCU Craiova 0-0 - YouTube

Derby fără goluri în Cupa României. Dinamo le-a făcut faţă cu brio  oltenilor lui Mititelu - WOWBiz
Derby fără goluri în Cupa României. Dinamo le-a făcut faţă cu brio oltenilor lui Mititelu - WOWBiz

Vasile Buhăescu, încântat de egalul obținut de Dinamo cu FCU Craiova în Cupa  României! „Câinii” vor pe Arcul de Triumf | Sport.ro
Vasile Buhăescu, încântat de egalul obținut de Dinamo cu FCU Craiova în Cupa României! „Câinii” vor pe Arcul de Triumf | Sport.ro

CUPA ROMÂNIEI. Dinamo București vs FC U Craiova 0-0 – Dinamo 1948 București

Reacția celor de la U Craiova 1948, după 0-0 cu Dinamo: "Cu tot respectul,  Dinamo nu mai e unde a fost"
Reacția celor de la U Craiova 1948, după 0-0 cu Dinamo: "Cu tot respectul, Dinamo nu mai e unde a fost"

Vasile Buhăescu, reacție după ce Dinamo ”FC U” Craiova

Dinamo și-a găsit „casă”! Pe ce stadion se va juca meciul cu FCU Craiova,  din Cupa României | Sport.ro
Dinamo și-a găsit „casă”! Pe ce stadion se va juca meciul cu FCU Craiova, din Cupa României | Sport.ro

Meciul Dinamo - FC U. Craiova din Cupa României a început înaintea  fluierului de start. Fanii olteni, înțepături către echipa rivală -  Playsport
Meciul Dinamo - FC U. Craiova din Cupa României a început înaintea fluierului de start. Fanii olteni, înțepături către echipa rivală - Playsport

Dinamo - FC U Craiova, Live Video Online, în Cupa României

Încep grupele Cupei României. Dinamo - FCU Craiova 1948, meciul zilei

Video | Dinamo - U Craiova 1948 0-0, cu 5 faze controversate, în prima  etapă a grupelor Cupei României
Video | Dinamo - U Craiova 1948 0-0, cu 5 faze controversate, în prima etapă a grupelor Cupei României

Cupa României: Grupă ușoară pentru Universitatea Craiova. FCU dă peste  Dinamo - Sportul Doljean
Cupa României: Grupă ușoară pentru Universitatea Craiova. FCU dă peste Dinamo - Sportul Doljean

Prima grupă rezolvată în Cupa României, după Slobozia - Dinamo 3-3, Sepsi -  FC Voluntari 4-0 și Petrolul - FCU Craiova 0-1
Prima grupă rezolvată în Cupa României, după Slobozia - Dinamo 3-3, Sepsi - FC Voluntari 4-0 și Petrolul - FCU Craiova 0-1

Ce victorie! Lovituri de departajare Craiova - Dinamo, Cupa Romaniei -  YouTube
Ce victorie! Lovituri de departajare Craiova - Dinamo, Cupa Romaniei - YouTube

Vasile Buhăescu dezvăluie decizia ciudată a lui Bogdan Dumitrache din Dinamo  - FC U Craiova 0-0: „Arbitrul a spus că nu a fost sigur tușierul și a  preferat să nu dea gol” -
Vasile Buhăescu dezvăluie decizia ciudată a lui Bogdan Dumitrache din Dinamo - FC U Craiova 0-0: „Arbitrul a spus că nu a fost sigur tușierul și a preferat să nu dea gol” -

Finala Cupei Romaniei Tuborg, Dinamo - Universitatea Craiova, scor final 2  - 0.
Finala Cupei Romaniei Tuborg, Dinamo - Universitatea Craiova, scor final 2 - 0.

Dinamo - FC U Craiova, în Cupa României

Dinamo şi FCU Craiova 1948 au încheiat la... | News.ro

Cum s-a terminat partida Dinamo - FCU Craiova din Cupa României

CUPA ROMANIEI 2018: Craiova-Dinamo, şocul sferturilor. Steaua a avut din  nou noroc
CUPA ROMANIEI 2018: Craiova-Dinamo, şocul sferturilor. Steaua a avut din nou noroc

Jucătorii de la FC U Craiova, la pământ după egalul cu Dinamo din Cupa  României: ”Jocul este ruşinos de mai multe etape!”
Jucătorii de la FC U Craiova, la pământ după egalul cu Dinamo din Cupa României: ”Jocul este ruşinos de mai multe etape!”

Cupa României, sferturi: CSU Craiova - Dinamo, Viitorul - Astra, cele mai  tari meciuri
Cupa României, sferturi: CSU Craiova - Dinamo, Viitorul - Astra, cele mai tari meciuri

Universitatea Craiova - Dinamo, Cupa României, rezultat final. Derby-ul din  sferturi - LIVE TEXT | DCNews
Universitatea Craiova - Dinamo, Cupa României, rezultat final. Derby-ul din sferturi - LIVE TEXT | DCNews

Dinamo bagă rezervele în meciul din Cupa României Betano cu FC U Craiova.  ”Campionatul este prioritatea” - Fanatik.ro
Dinamo bagă rezervele în meciul din Cupa României Betano cu FC U Craiova. ”Campionatul este prioritatea” - Fanatik.ro

VIDEO | Grupele Cupei României. Dinamo - FC U Craiova 0-0. Oltenii au jucat  cu mulţi titulari obişnuiţi! Rapid Bucureşti a făcut scor cu Dumbrăviţa!  CSM Alexandria - Farul 2-2
VIDEO | Grupele Cupei României. Dinamo - FC U Craiova 0-0. Oltenii au jucat cu mulţi titulari obişnuiţi! Rapid Bucureşti a făcut scor cu Dumbrăviţa! CSM Alexandria - Farul 2-2